3 Temmuz 2018 Salı

Merve Nalçacı'nın Yeni Takımı Ataşehir Belediyespor.

Merve Nalçacı'nın Yeni Takımı Ataşehir Belediyespor.
Geçtiğimiz szon Türkiye Kadınlar 1. ligini şampiyon olarak tamamlayan ve ülkemizi şampiyonlar liginde temsi,l edecek olan Ataşehir Belediyespor defansını milli futbolcu Merve Nalçacı ile güçlendirdi.

28 Temmuz 1993 Van doğumlu tecrübeli defans oyuncusu futbola 2007 yılında Karşıyaka Beden Eğitimi vr Spor Eğitimi Merkezispor'da başladı. 5 sezon bu formayı giyen oyuncu 2012 yılında Çamlıcaspor'a transfer oldu. Ardından kısa bir Karşıyaka Kolejispor macerası yaşayan oyuncu aynı transfer dönemi içinden Beşiktaş A.Ş.'ye transfer oldu. Beşiktaş forması ile şampiyonluklar yaşayan oyuncu geçtiğimiz sezon Fatih Vatan Spor'a transfer oldu. Yeni sezon öncesinde Ataşehir Belediyespor ile anlaşan tecrübeli oyuncuya ve Ataşehir Belediyespor'a başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.