U-15 Ligi 4. Hafta maçları 29 Eylül 2012 Cumartesi günü oynanacak. İstanbul U-15 liginde oynanacak olan müsabakaların tüm canlı sonuçları Adg Amatörün Dünyasından takip etme şansınız olacak.
1. GRUP
STADYUM | SAAT | EV SAHİBİ | KONUK | SAHA KOM. | Maç Sonucu | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SİLİVRİ STADI | 12:00:00 | S.MİMARSİNAN | GÜRPINAR | MESUT KÖK | |||||
AVCILAR TURGUT ÖZAL STADI | 12:00:00 | ESENYURT | ALİBEY | FERİT BEREKET | |||||
ÇATALCA STADI | 14:00:00 | ÇATALCA | FENERKÖY | BAKİ RODOP | |||||
ESENYURT BELEDİYE STADI | 12:00:00 | ESENKENT GENÇLİK | BÜYÜKÇEKMECE | YAHYA POLAT |
3. GRUP
STADYUM | SAAT | EV SAHİBİ | KONUK | SAHA KOM. | Maç Sonucu | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BAKIRKÖY BELEDİYE SAHASI | 12:00:00 | OLİMPİYAT | REŞİTPAŞA | ÜZEYİR YAZICIOĞLU | 2 - 7 | ||||
SEYİT ATEŞ STADI | 14:00:00 | BAĞCILAR EĞİTİM | CEYLANSPOR | BASRİ BAKMAZ | |||||
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI | 14:00:00 | GÜZELTEPE | ULUSSPOR | ALİ İHSAN BOSTANCI | 2 - 7 | ||||
ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI | 16:00:00 | FİŞEKSPOR | MAHMUTBEY | FADIL KUŞ |
5. GRUP
STADYUM | SAAT | EV SAHİBİ | KONUK | SAHA KOM. | Maç Sonucu | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BAKIRKÖY BELEDİYE SAHASI | 10:00 | BAKIRKÖY | K.K.BEKİR MEVLANA | ÜZEYİR YAZICIOĞLU | 3-3 | ||||
SEYRANTEPE STADI | 12:00 | YILDIZ | G.TEPE ÖZGENÇLİK | RECAİ TÜRDÜ | |||||
İFA SAHASI | 14:00 | BAĞCILAR CEMSPOR | T.H.Y. | MUHSİN ALTUNTAŞ | |||||
KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI | 16:00 | K.ÇEKMECE | İST.TRABZON | ALAEDDİN YAVAŞ |
7. GRUP
STADYUM | SAAT | EV SAHİBİ | KONUK | SAHA KOM. | Maç Sonucu | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SEYİT ATEŞ STADI | 10:00:00 | ESENLER | HASKÖY | BASRİ BAKMAZ | 12 - 0 | ||||
SEFAKÖY KARTAL SAHASI | 10:00:00 | S.KARTAL | FATİH VATAN LİS. | ATİLA SUCU | |||||
İFA SAHASI | 12:00:00 | İFA | B.ÜSKÜP İLK.OK. | MUHSİN ALTUNTAŞ | |||||
ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI | 12:00:00 | FENERGÜCÜ | AYAZAĞA | FADIL KUŞ |
9. GRUP
STADYUM | SAAT | EV SAHİBİ | KONUK | SAHA KOM. | Maç Sonucu | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GÜNGÖREN SAHASI | 10:00:00 | GÜNGÖREN | MERTER | HÜSEYİN BEŞOK | 0 - 0 | ||||
TOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI | 12:00:00 | GÜN.DOĞUŞ | OKYANUS | FATİH CEMİL DİNÇER | 1 - 2 | ||||
KARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI | 12:00:00 | TERAZİDERE | GOP.VENÜS | BAYRAM ŞAHİN | |||||
MEHDİ SANCAK SAHASI | 14:00:00 | S.TEPE YEŞİLCE | SEYRANTEPE OF | NEVZAT AKAY |
11. GRUP
STADYUM | SAAT | EV SAHİBİ | KONUK | SAHA KOM. | Maç Sonucu | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI | 10:00:00 | ALTINOVA | H.TAŞTEPE | FATİH CEMİL DİNÇER | 2 -1 | ||||
ARNAVUTKÖY BELEDİYE SAHASI | 12:00:00 | ARNAVUTKÖY BLD. | BAHÇELİEVLER | ALİ CAN ÜNAL | |||||
HALKALI ETAP STADI | 14:00:00 | BEZİRGANBAHÇE | EROKSPOR | ERCAN GÜMÜŞ | |||||
TOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI | 14:00:00 | HAZNEDAR | B.TRAKYA | İBRAHİM KUZU |
12.GRUP
STADYUM | SAAT | EV SAHİBİ | KONUK | SAHA KOM. | MAÇ SONUCU | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FERİKÖY STADI | 14:00:00 | M.ŞEVKETPAŞA | S.ÇEŞME BİRLİK | DURSUN ÇİL | 4-4 |
13. GRUP
STADYUM | SAAT | EV SAHİBİ | KONUK | SAHA KOM. | Maç Sonucu | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MEHDİ SANCAK SAHASI | 10:30:00 | İST.BAYBURT | ALİBEYKÖYSPOR | BURHAN DEMİR | 4 - 1 | ||||
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI | 12:00:00 | HÜRRİYETGÜCÜ | DAMLASPOR | ALİ İHSAN BOSTANCI | |||||
SEYİT ATEŞ STADI | 12:00:00 | GENÇLERBİRLİĞİ | ESENAY | BASRİ BAKMAZ | 2 - 0 | ||||
MEHDİ SANCAK SAHASI | 12:15:00 | ŞİRİNTEPE | ÖZGENSPOR | BURHAN DEMİR | 4 - 3 |
15. GRUP
STADYUM | SAAT | EV SAHİBİ | KONUK | SAHA KOM. | Maç Sonucu | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HALKALI ETAP STADI | 10:00:00 | İKİTELLİ | DENİZKÖŞKLER | MUHİTTİN ERDEM | |||||
ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI | 12:00:00 | Y.S.SELİM | YENİBOSNA | HÜSEYİN YARADANAKUL | |||||
SEFAKÖY KARTAL SAHASI | 12:00:00 | ÖZMURAT | PİYALEPAŞA | ATİLA SUCU | |||||
ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI | 14:00:00 | LANGA | H.EDİP ADIVAR | ZİYA YURTERİ |
17. GRUP
STADYUM | SAAT | EV SAHİBİ | KONUK | SAHA KOM. | Maç Sonucu | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI | 12:00:00 | Y.SELİM. İLK. OK. | HÜRRİYET EĞİTİM | HAMDİ BAHÇELİ | 0 - 1 | ||||
KÜÇÜKKÖY STADI | 14:00:00 | TAŞKÖPRÜ | İST.BAFRA | YASİN ALİMLER | |||||
ZARA EKİNLİ STADI | 14:00:00 | SULTANGAZİ | ALTINAY | İLYAS KARACA |
19. GRUP
STADYUM | SAAT | EV SAHİBİ | KONUK | SAHA KOM. | Maç Sonucu | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI | 10:00:00 | M.KÖY TAYFUN | TELSİZ | HAMDİ BAHÇELİ | 3 - 2 | ||||
K.ÇEKMECE YEŞİLOVA SAHASI | 10:00:00 | K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF | KANARYA | NAMIK YILDIZ | |||||
GÖKTÜRK SAHASI | 12:00:00 | GÖKTÜRKSPOR | GEDİKPAŞA | MURAT NAZİK |
21. GRUP
STADYUM | SAAT | EV SAHİBİ | KONUK | SAHA KOM. | Maç Sonucu | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GAZİ MAHALLESİ SAHASI | 12:00:00 | GAZİ MAH. | SEFAKÖY | BİLGİN ÖZEN | |||||
ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI | 16:00:00 | A.HÜRRİYET | KARADOLAPSPOR | ZİYA YURTERİ | |||||
TOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI | 16:00:00 | ZEYTİNBURNU | ESENLER K.YILDIZ | İBRAHİM KUZU |
24. GRUP
STADYUM | SAAT | EV SAHİBİ | KONUK | SAHA KOM. | Maç Sonucu | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KAYNARCA SAHASI | 10:00:00 | A.KARTALLARI | ORTADAĞSPOR | CENGİZ FENERCİ | |||||
MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI | 12:00:00 | K.YALI YELKEN | TUZLASPOR | AHMET KALYONCU | |||||
FİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI | 12:30:00 | H.PAŞA E.M.L. | FERAHSPOR | ALİ GÜN | 3 - 1 | ||||
FİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI | 14:30:00 | İÇERENKÖY İ.Y. | S.BEYLİ BLD. | CEM YAŞAR |
26. GRUP
STADYUM | SAAT | EV SAHİBİ | KONUK | SAHA KOM. | Maç Sonucu | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI | 12:00:00 | 1905 MALTEPE GENÇLİK | ÖRNEK GENÇLİK | KAMİL ÖZÜŞANLI | |||||
SPOR AKADEMİSİ SAHASI | 12:00:00 | ÇUBUKLU | KARABEKİRSPOR | NECMİ ACAR | |||||
SPOR AKADEMİSİ SAHASI | 16:00:00 | BAĞLARBAŞI | PENDİK DOĞAN | SAİM KARA | |||||
ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI | 16:00:00 | YAMANSPOR | GİRNESPOR | ZAFER GÜRGENSUYU |
28. GRUP
STADYUM | SAAT | EV SAHİBİ | KONUK | SAHA KOM. | Maç Sonucu | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SPOR AKADEMİSİ SAHASI | 10:00:00 | ORTAÇEŞME | KAVACIK | NECMİ ACAR | |||||
ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI | 10:00:00 | İST.ÇEVRE ŞEHİRCİLİK | ÇAVUŞOĞLU | ZAFER GÜRGENSUYU | |||||
ALEMDAĞ STADYUMU | 10:00:00 | ÇEKMEKÖY | KAYIŞDAĞI | CELAL YANIK | |||||
KAYNARCA SAHASI | 12:00:00 | KAYNARCA | GÜMÜŞSUYU | CENGİZ FENERCİ |
30. GRUP
STADYUM | SAAT | EV SAHİBİ | KONUK | SAHA KOM. | Maç Sonucu | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI | 10:30:00 | F.TEPE D.PINAR | İST.SİTE | ALİ GÜN | 5 - 0 | ||||
ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI | 12:00:00 | ÇAVUŞBAŞI | DOLAYOBA | ZAFER GÜRGENSUYU | |||||
YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI | 12:15:00 | ACIBADEM ÜSKÜDAR | İST.KARTAL BLD | ERDİNÇ ACUNER |
Yorumlar